1397/4/20
بخش‌های ده‌گانه پنجمین جشنواره «هنر مقاومت» اعلام شد
تصویر خبر
«مسعود نجابتی» دبیرکل جشنواره «هنر مقاومت» در خصوص بخش‌های مختلف این جشنواره اظهار داشت: با توجه به بررسی‌های به عمل آمده و لزوم استفاده از ظرفیت‌های بخش‌های گوناگون عرصه هنر‌های تجسمی کشور، قصد داریم تا پنجمین جشنواره جشنواره «هنر مقاومت» را با رویکردی نو و شیوه‌ای بدیع برگزار کنیم؛ لذا با توجه به این موضوع در نظر داریم تا ان‌شاءالله، جشنواره پنجم را در 10 بخش «پوستر و تبلیغات شهری»، «کارتون و کاریکاتور»، «تصویرسازی»، «طراحی صنعتی»، «پرچم و کتیبه»، «تایپوگرافی»، «گرافیک متحرک»، «نقاشی دیجیتال»، «عکس» و بخش ویژه «علمی ـ پژوهشی» برگزار کنیم.
 
مسعود نجابتی افزود: امیدواریم تا با یاری و همیاری کلیه هنرمندان متعهد و متخصص خصوصا نسل جدید، پرتوان، دانش آموخته، و هنرمند و نیز همیاری مراکز و نهاد‌های مرتبط، شاهد برگزاری جشنواره پویا و هدفمند در راستای اشاعه فرهنگ مقاومت در عرصه هنر‌های تجسمی کشور باشیم.
 
مدیر عامل گروه هنر‌های تجسمی بنیاد فرهنگی روایت فتح همچنین از اعلام دبیران بخش‌های ده‌گانه این جشنواره در آینده‌ای نزدیک خبر داد.
 
پنجمین جشنواره هنر مقاومت، به همت گروه هنر‌های تجسمی «بنیاد فرهنگی روایت فتح» و با دبیری مسعود نجابتی دی ماه سال جاری در تهران برگزار خواهد شد.